Element Medical Group

ELEMENT

راهنمای استفاده از نرم افزار

درخواست تعمییر دستگاه

در بخش تجهیزات پزشکی سرتیتر های کاربردی از تعمییرات و خرید و فروش دستگاه وجود دارد که در ویدیو بالا به صورت کامل به ان اشاره شده است.

نحوه ثبت سفارش

ثبت هر گونه تجهیزات و یا موارد مصرفی بیمارستانی و کلینیکی با ما ! حتما سلسله ویدیو معرفی شده رو دنبال کنید تا در هنگام استفاده از نرم افزار گم نشوید !

دعوت به همکاری

در پایین منو المنت بخشی به اسم دعوت به همکاری وجود دارد که در ان به تمامی راه های همکاری با المنت اشاره شده. باعث افتخار ماست که میزبانی شما را انجام بدیم!

بخش آموزشی المنت

مقالات و فرهنگنامه پزشکی

صد ها مقاله آموزشی و ارزنده داخل نرم افزار المنت گذاشته شده اگر نیازمند به یادگیری هستید و یا در خرید خود دچار دوگانگی شدید پیشنهاد میکنم حتما از مقالات برای راهنمایی استفاده کنید!

 

آموزشی تجهیزات

هزاران دستگاه پزشکی روزانه به کمک تیم پزشکی می شتابند که هر کدام کاربردی خاص در مقاطع مختلف دارند و این علم هرروز با نو اوری و رونمایی از دستگاه های جدید المنت را درگیر به روز رسانی خود و بهترین ارائه به مخاطبان جهانی می کند.

آموزشی پزشکی

بخش آموزشی پزشکی المنت مختص به علوم جامع پزشکی است این بخش به اناتومی شگفت انگیز بدن انسان و ارتباط تمامی اجزا ان می کند. اگر نیازمند اطلاعات راجع به بدن خود و یا مناسب بودن تغذیه خود لازم دارید بهترین بخش را انتخاب کرده اید.